3_edited_edited.jpg

Peter Mair

Schöneberg Süd için Temsilciler Meclisi Adayı

 

Merhaba!

Schönebergi umursuyorum! Mahallemiz için tutkuluyum. Herhangi bir öneriniz, fikriniz veya sizi rahatsız eden bir şey var mı? O zaman bana yazın! Ayrıca siyasi çalışmalarım hakkında sizi bilgilendirmek isterim!

Vote
 
Am Strand
Am Strand

press to zoom
In den Bergen
In den Bergen

press to zoom
Elektroauto
Elektroauto

press to zoom
Am Strand
Am Strand

press to zoom

Peter hakkında

39 yıl önce Bavyera'da doğdum. Çocuk odamdan doğru dağları görebiliyordum. Liseden mezun olduktan sonra Münih'te siyaset, işletme ve iletişim okudum ve eğitimimi tamamladım.

11 sene önce Berlin'e geldim. Çok heyecanlı ve meraklıydım. Ama bu zaman sonra Berlin benim, eşimin ve iki küçük kızımın yurdu oldu. 

 

Bununla ilgili

 
Geschäftstreffen

Güçlü bir ekonomi icin

Şirketlerimiz ve çalışanları büyük zorluklarla karşı karşıya. Sadece Corona virüsünün kendi getirdigi zorluklar yeterliyken, tüm sektörlerde de teknolojik büyük değişiklikler var. Berlin'deki şirketlerimiz bu zorlukların üstesinden gelecek kadar yenilikçidir. Ancak daha fazla siyasi desteğe ihtiyaçları var.
Bu yüzden şirketlere karşı değil, şirketlere yardımcı olacak bir ekonomi politikasına ihtiyacımız var. On yıla yakın ticaret birliklerinde çalışıyorum. Ekonominin nasıl çalıştığını biliyorum. Bu deneyimi siyasete taşımak ve zorlukları aşmak istiyorum.

Benim seçim bölgem

Seçim bölgem çok güzel köşeler kapsıyor: Bavyera Mahallesi, Rote Insel, Akazienkiez veya Crellestrasse gibi. Schöneberg'in iki özel simgesi Belediye Binası ve Gazometre'dir. Birçok yenilikçi şirket, EUREF kampüsünde enerji geçişini yönetiyor. Südkreuz'dan diğer büyük Alman şehirlerine ICE ile hızlı bir şekilde ulaşılabiliriz. Ama neden oraya gitmeliyiz ki? ;-)
Seçim bölgemin haritası için buraya tıklayın.